Ufuk Beydemir ve Sefo arasında tartışma: Seviye bu, prim yapan bu
229 okunma

Ufuk Beydemir ve Sefo arasında tartışma: Seviye bu, prim yapan bu

ABONE OL
22 Eylül 2022 11:28
Ufuk Beydemir ve Sefo arasında tartışma: Seviye bu, prim yapan bu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Dinlemek için tıklayınız

Müzisyen Ufuk Beydemir, rapçi Sefo’nun, 7 yaşındaki sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan Türker’i konserde sahneye çıkararak düet yapmasına tepki gösterdi. Beydemir, sosyal medya hesabından konserde çekilen videoyu alıntılayarak, “Seviye bu, prim yapan bu” yazdı. .

Beydemir’in paylaşımının ardından Sefo ise, “12 yaşındaki bir çocuk, bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı ‘Ben Bir Kek Miyim’ diye bir şarkın var. Prim ve seviye araştırmana oradan devam et” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Ufuk Beydemir de, “Ben sıfır yetenek bir çocuğun ‘başarı’sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim fakat arkadaş üzerine alınmış nedense. 7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim evet, yaptığım işin arkasındayım hâlâ. O şarkıyla, şu kulak kanatan video’yu kıyaslamak ister miyiz gerçekten?” dedi.

Sefo’nun “Bunun üzerine anladım ki sen bir keksin kanka” demesine ise Ufuk Beydemir, “Belki bir şey olabilirim kanka” cevabını verdi.

Ufuk Beydemir, daha önce sosyal medyada viral olan ve İsmail isimli bir çocuğun yazdığı ‘Ben Bir Kek Miyim” isimli şiiri bestelemişti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP