Trabzonspor’a Ukrayna’dan sponsor

Trabzonspor’a Ukrayna’dan sponsor

ABONE OL
27 Eylül 2022 19:09
Trabzonspor’a Ukrayna’dan sponsor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Trabzonspor, Ukrayna kökenli bir firma ile üç yıllık sponsorluk anlaşmasına imza attı. Anlaşma ile ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu “Bir an önce bu savaşın sona ermesi ve herkesin huzur içinde işine ve görevine devam edebilmesini temenni ediyoruz” dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ukrayna kökenli WhiteBIT ile üç yıllık çok önemli sponsorluk anlaşmasına imza attıklarını bildirdi.

Trabzonspor Kulübü’nün marka değerine yakışır sponsorluk anlaşmaları imzalama konusunda büyük bir hassasiyet gösterdiklerini vurgulayan Ağaoğlu, şu değerlendirmede bulundu:

“WhiteBIT ile üç yıllık çok önemli sponsorluk anlaşmasına imza attık. Her zaman söylediğim gibi, sponsorlarımızı sadece isimlerini formada yer alan ve kulübe maddi gelir sağlayan ortak olarak görmüyoruz. Trabzonspor çok büyük bir marka ve değer. Sponsorlarımızın da aynı kalibredeki kuruluşlardan olmasına özen gösteriyoruz. Bu sponsorluktan bizim amaçladığımız, WhiteBIT’in Trabzonspor’a, Trabzonspor’un da WhiteBIT’e katkı sağlamasıdır.”

“AYNI ÜZÜNTÜYÜ VE SIKINTIYI BİZ DE ONLARLA BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

WhiteBIT CEO’su ve yöneticilerinin Ukraynalı olmasının da kendileri için ayrı bir önem ifade ettiğini belirten Ahmet Ağaoğlu, şunları kaydetti:

“Tüm Türk kamuoyunun da bildiği gibi, mart ayının sonunda Ukraynalı takımların altyapısında eğitim alan 60 sporcuyu oradan uzaklaştırarak Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde ağırlıyoruz. Bir an önce bu savaşın sona ermesi ve herkesin huzur içinde işine ve görevine devam edebilmesini temenni ediyoruz. Savaştan etkilenen aileleri, birbirlerinden ayrı kalan anne, baba ve çocukları yakından takip ediyoruz. Bazılarına ev sahipliği yapıyoruz. Aynı üzüntü ve sıkıntıyı biz de onlarla birlikte yaşıyoruz. Bu planlanan bir şey değildi. Çocuklarımız geldikten sonra biz WhiteBIT ile tanıştık. Çocuklarımız geldikten sonra yaptığımız bu anlaşma da bizim için çok daha farklı bir önem arz ediyor.”

“BU BENİM EN BÜYÜK TEMENNİM”

Ağaoğlu, WhiteBIT’in bugün Avrupa’da önemli bir noktaya gelen, önü çok açık bir kuruluş olduğunun altını çizerek, şöyle devam etti:

“İnşallah Trabzonspor’un sponsorluğu WhiteBIT’in büyümesine katkı sağlayacaktır. Aynı şekilde WhiteBIT de Trabzonspor’la birlikte Türkiye piyasasında hak ettiği değeri alacaktır. Bizim sponsorluk anlayışımız budur. İnşallah bugün başlayan üç yıllık anlaşma, ileri ki yıllarda da katlanarak devam edecektir. Bu benim en büyük temennim.”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP