Tevfik Göksu’dan adaylık açıklaması: Doğal olarak ismimiz konuşuluyor
  • Trabzon Time
  • Gündem
  • Tevfik Göksu’dan adaylık açıklaması: Doğal olarak ismimiz konuşuluyor

Tevfik Göksu’dan adaylık açıklaması: Doğal olarak ismimiz konuşuluyor

ABONE OL
19 Ağustos 2023 14:13
Tevfik Göksu’dan adaylık açıklaması: Doğal olarak ismimiz konuşuluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Esenler Belediye Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, tv100 yayınına katıldı.

“İBB Başkanlığı’na aday olacak mısınız?” sorusunu yanıtlayan Göksu, “AK Parti geleneğinin siyaset anlayışı adaylık üzerine değil adanmışlık üzerine yaparız. Meseleyi kariyer planlaması olarak değil, dava meselesi olarak görürüz. Üzerimizdeki bir sorumluluktur, sorumluluğun hakkını verip gerisi takdir deyip geçeriz. Ben İstanbul’da 3 dönemdir belediye başkanıyım, AK Parti’nin en yüksek oyuyla seçilen belediye başkanıyım, İBB’de AK Parti’nin vekiliyim. Doğal olarak ismimiz konuşuluyor” yanıtını verdi.

“Ekrem Bey’in olası bir ittifaka girmesi halinde bu seçim sonucunu nasıl şekillendirir?” sorusuna Göksu, “Biz AK Parti olarak bugüne kadarki bütün siyasi mücadelemizde elbette rakiplerimizin ne yaptığını ince sık eleriz ama onların ne yaptığından çok kendimiz hangi bulgularla hangi parametrelerle seçime gideceğiz bakarız. Şimdi onlar ittifak yapar mı diye değil kendi argümanlarımızla seçime hazırlanacağız biz buna bakıyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP