Rassan Khoshnaw’dan Ebru Gündeş’e milyon dolarlık evlenme teklifi! Gözyaşları içinde evet dedi
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Rassan Khoshnaw’dan Ebru Gündeş’e milyon dolarlık evlenme teklifi! Gözyaşları içinde evet dedi

Rassan Khoshnaw’dan Ebru Gündeş’e milyon dolarlık evlenme teklifi! Gözyaşları içinde evet dedi

ABONE OL
25 Eylül 2022 15:44
Rassan Khoshnaw’dan Ebru Gündeş’e milyon dolarlık evlenme teklifi! Gözyaşları içinde evet dedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

rassan khoshnawdan ebru gundese milyon dolarlik evlenme teklifi gozyaslari icinde evet dedi 1664103424 5114

Bir süredir Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Khoshnaw’dan evlenme teklifi aldı. Khoshnaw, Dubai’deki meşhur ‘Burj El Arab Oteli’nin en üst 3 katındaki kral dairesinin terasındaki teklif için 2 milyon doları gözden çıkardı.

Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla büyük beğeni toplayan Ebru Gündeş, bir süredir özel hayatıyla gündeme geliyor. Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile mayıs ayından beri birliktelik yaşayan ünlü şarkıcıdan müjdeli haber geldi.

4ZTuX 1664103135 714

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw

Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmayan 28 yaşındaki Khoshnaw’ın Ebru Gündeş’e evlenme teklifi ettiği öğrenildi. Dubai’nin ünlü Burj El Arab binasındaki otelin son üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiralayan Khoshnaw, evlenme teklifi etmek için milyonları gözden çıkardı.

vv5H2 1664103179 6312

Ebru Gündeş

EVLENME TEKLİFİ İÇİN 2 MİLYON DOLARI GÖZDEN ÇIKARDI

Dubai’ye özel helikopterle getirdiği dünyaca ünlü İtalyan bir piyanistin de melodileriyle eşlik ettiği bir teklifte bulunan Khoshnaw, 1,8 milyon dolarlık tektaş yüzükle Ebru Gündeş’ten “Evet” yanıtını aldı. Gözyaşları içinde evlenme teklifini kabul eden Gündeş’in evlendikten sonra tamamen Dubai’ye yerleşeceği ortaya çıktı. Ayrıca Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş için birlikte yaşayacakları ev için de 15 milyon dolarlık harcama yapıyor. Zaman zaman Türkiye’ye gelecek olan ünlü şarkıcı müstakbel eşinin isteği üzerine yalnızca Cahide‘de sahne alacak ve ekstra işlere gitmeyecek.

I4T5B 1664103218 4186

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP