Özgür Özel: Cumartesi, pazar düğünü yapacağız
519 okunma

Özgür Özel: Cumartesi, pazar düğünü yapacağız

ABONE OL
23 Ekim 2023 14:39
Özgür Özel: Cumartesi, pazar düğünü yapacağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Dinlemek için tıklayınız

Özel, CHP Şanlıurfa İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, genel başkan olması halinde yapmayı planladığı vaatlerini dile getirdi.

Parti olarak 14 ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra büyük üzüntü yaşadıklarını ve bu sürecin sonunda partilerinde kopuş olduğunu belirten Özel, teşkilatının her şeye rağmen geleceğe umutla baktığını söyledi.

“KOŞTURAN BİR GENEL BAŞKAN…”

Bu sürecin sonunda partililerde ve CHP’ye oy veren bilhassa gençlerde büyük bir duygusal kopuş yaşandığını vurgulayan Özel, şöyle devam etti:

“Terleyen bir genel başkan, koşturan bir genel başkan, gözünüzün içine bakan, elinizi tutan, sizinle birlikte çalışan bir genel başkan… Genç kadrolar ile Türkiye’yi ve Cumhuriyet Halk Partisini ayağa kaldıracak bir genel başkan vadediyoruz. Bundan sonraki süreçte birlikte olacağız, çok çalışacağız. 6 Kasım gününden itibaren 81 ilimizde 973 ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisi bir düğün evinin ertesi günkü mutluluğuna kavuşur. Cumartesi, pazar düğünü yapacağız. Pazartesi günü çok daha büyük bir aile olarak uyanacağız. Heyecan duyarak başarmak üzere uyanacağız. Türkiye’de küskün gençler, moralsiz esnaflar, çaresiz, işsiz kalmış, yoksul kalmış, emeği sömürülenler hepsi gözümüzün içine bakıyor.”

Özel, partisinin değişime ve dik yürüyüşe ihtiyaç duyduğunu kaydetti. CHP’nin kuruluşundan itibaren genel başkan değişimlerinin büyük heyecana vesile olduğunu dile getiren Özel, aynı heyecanın şimdi de yaşandığını sözlerine ekledi. Özel, konuşmasının ardından partisinin delegeleriyle görüştü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP