Olay bölüm…MasterChef’te son eleme adayı belli oldu: ‘Onlar beni ağlattı ya…’
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Olay bölüm…MasterChef’te son eleme adayı belli oldu: ‘Onlar beni ağlattı ya…’

Olay bölüm…MasterChef’te son eleme adayı belli oldu: ‘Onlar beni ağlattı ya…’

ABONE OL
20 Ağustos 2023 13:30
Olay bölüm…MasterChef’te son eleme adayı belli oldu: ‘Onlar beni ağlattı ya…’
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

MasterChef All Star’ın son bölümünde yarışmacılar Kilis mutfağından olan Kilis Tava yemeğini hazırladı. Gün sonunda tabağı en iyi hazırlayan isimler ikinci etaba kalmadı. İkinci etaba kalan isimler ise Eda, Barış, Ayaz, Tolga, Batuhan ve Çağatay oldu.

Yarışmada haftanın 7 eleme adaylarında son ikiye Ayaz ve Eda kaldı. Son eleme adayı Ayaz oldu.

MasterChef All Star eleme potasına kimin gideceğinin belli olacağı bölümde yarışmacı Sergen Özen’in “Beni ağlattılar, ben de burada ağlata ağlata göndereceğim hepsini” sözleri gündem oldu.

64e0ec7b962eb3d29e5357e4 gbh8 png

Yarışmanın bir önceki bölümünde, kırmızı takım kaptanı olan Kıvanç Karadeniz ile mavi takımda yarışan Sergen Özen arasında tartışma çıktı. Sergen’in Kıvanç’a “Sen sus” demesinin ardından, Kıvanç ise Sergen’in üslubuna dikkat çekti. Sergen sözlerinin devamında, “Yarışma başladığından beri arkada dönen muhabbet, bunlar torpilli. Kulağıma hepsi geliyor. Ben yemek yapıyorum” ifadelerini kullandı.

Sergen yaşanan tartışmanın ardından stüdyoyu terk etti. Daha sonra Kıvanç ve Tahsin arasında tartışma çıktı. Tahsin, reçetelerin kaptan tarafından ilk kez kimseye sormadan cebine atıldığını gördüğünü söyleyerek, “İlk kez görüyorum böyle bir şey” dedi. Bu sözlerine üzerine Kıvanç, “Sergen’le tartıştım diye bana böyle yapıyorsun” ifadelerini kullandı. Tahsin’in, “Hadi ağla” demesinin ardından Kıvanç, elini masaya vurarak, “Ben kimseden korkmam. Tillahınızdan korkmam. Bak tillahınızdan korkmam” dedi.

64e130e44e3fe016c07473ec twug png

İki isim birbirinin üstüne yürüdü. Yarışmacıların araya girmesiyle birlikte tartışma son buldu.

Özen, bir gün önce yaşanan tartışmaların ardından son bölümde “Ağlatacağım hepsini. Hepsini burada ağlatacağım. Beni ağlattılar, ben de burada ağlata ağlata göndereceğim hepsini. Hepsini teker teker, yazdım hepinizi” dedi.

MasterChef’te haftanın eleme adayları şöyle:

Sergen Özen
Esra Tokelli
Alican Sabunsoy
Sefa Okyay Kılıç
Azize Polat
Rıfat Yurttaş
Ayaz Geçer

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP