Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır

Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır

ABONE OL
16 Mayıs 2022 17:49
Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

12. Kocaeli Kitap Fuarı’na konuk olan şovmen Okan Bayülgen, “Türkiye’de Z kuşağı, Londra’ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin sebebi Türkiye’den memnun olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra’da itaat etmeye hazır” ifadesini kullandı. Bayülgen, daha önce de “Z kuşağından hiç hazzetmiyorum” demişti.

Okan Bayülgen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kocaeli Kitap Fuarı’na katıldı.

‘Yeni Nesil ve Mizah’ isimli söyleşide vatandaşlarla bir araya gelen Bayülgen, “Çok etkileyici bir kitap fuarı yaşıyoruz. Herkesin izlenimi çok iyi. Yerde bile seyirci var, müthiş. Şarkı söylemeye gelmişim gibi” dedi.

Kitapçılarda kitap aramanın eğlenceli olduğunu söyleyen Bayülgen, “Kitapçılarda bir kitap aramak çok eğlenceli. Farklı kitaplar da insanın karşısına çıkıyor. İnsanın hayatını değiştiren bir kitapla karşılaşabilirsiniz” diye konuştu.

Herkesin kitap okuması gerektiğini ifade eden Okan Bayülgen, “Gençlerle konuştuğumuzda çok fazla kitap okumadıklarını düşünüyorum ama sorduğumda okuduklarını söylüyorlar. Çok fazla isim biliyoruz çok fazla malumat, enformasyon var. Elimizde telefon, geri zekalı gibi dolaşıyoruz. Çağımızın dünyasında kitap dinlemek de yer edindi. Kitap dinleme de üzerine düşünülmesi gereken bir şey. Kitap seslendiren biri olarak kitap dinleyen kişi ile arkadaş olmak istiyorum” ifadesini kullandı.

Z KUŞAĞI ELEŞTİRİSİ

Türkiye’de ve dünyada Z kuşağı araştırmaları yapıldığını söyleyen Bayülgen, “Türkiye’de Z kuşağı, örneğin Londra’ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin sebebi Türkiye’den memnun olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra ya da başka bir yere giderse orada itaat etmeye hazır” dedi.

Okan Bayülgen daha önce konuk olduğu bir programda “Z kuşağından hiç hazzetmiyorum. Z’nin bir bölümünü çok seviyorum. Bir bölümüyle de ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum” demişti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP