Meclis’te hamburger-maklube tartışması

Meclis’te hamburger-maklube tartışması

ABONE OL
12 Aralık 2022 13:50
Meclis’te hamburger-maklube tartışması
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Sanayi Teknoloji Bakanlığı bütçe görüşmeleri sırasında Bakan Mustafa Varank ile CHP’li vekiller arasında polemik yaşandı.

Varank hamburger fotoğrafı gösterip CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ima etti, “Ödemeyi unuttuğunuz elektrik faturalarını bile bugün online ödeyebiliyorsunuz, hatta çok sevdiğiniz hamburgeri online sipariş edebiliyorsunuz” dedi.

a071 14881098

CHP’li Veli Ağbaba “Trollerin başı, trol Mustafa” diye laf attı. Varank da “Aranızda öyle teknoloji uzmanları var ki Genel Kurul’da cep telefonundan online iskambil oynuyor” cevabını verdi.

Ağbaba ise “Senin başbakanlarının çocuğu gibi kumar masasında oturmuyor bizimkiler. Senin başbakanının çocuğu kumar masasından kalkmıyor, utanmaz” dedi.

CHP’li Özgür Özel “Biz hamburger yedik, sizin gibi ABD’ye gidip maklube yemedik” cevabını verdi.

NAMUSLU BİÇİMDE BATTIK

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya üzerinde “Namuslu bir şekilde battık’ yazan çanta içerisinde getirdiği işyerini kapatmış esnafların anahtarlarını gösterdi.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da “Şu andan itibaren konuşmuyorum” diyerek yanında getirdiği karton üzerine yazılmış soruları; CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Bir öğrencinin beslenme çantasında bunlar var diyerek kuru ekmek, su gösterdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP