Hadise: Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!
232 okunma

Hadise: Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

ABONE OL
15 Ekim 2022 14:29
Hadise: Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Dinlemek için tıklayınız

Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştiren Hadise, beş aylık evliliğini iki hafta önce anlaşmalı olarak tek celsede bitirdi. Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen 36 yaşındaki popçu, 14 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından sessizliğini bozdu.

‘Bunu yazanlar kafayı yemiş!’Avşar, Dinçlerler iddiasına isyan etti Haberi Görüntüle

“ESKİ EŞİM VE AİLESİNE DE SAYGISIZLIK”

Hakkındaki söylemler için ‘iftira’ diyen, hatta yorumların hakaret boyutuna ulaştığını belirten Hadise, söz konusu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

hadise asla kabul etmiyorum etmeyecegim 0

“AYNI ÇİZGİDE İLERLEYECEĞİM”

Ünlü şarkıcı, “Benim için ahlakın özü; üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla” mesajını yazdı.hadise asla kabul etmiyorum etmeyecegim 1

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP