Ezgi Şenler, şarkıcı Buray’la ilişkisini anlattı: Birbirimize uyumlandık
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Ezgi Şenler, şarkıcı Buray’la ilişkisini anlattı: Birbirimize uyumlandık

Ezgi Şenler, şarkıcı Buray’la ilişkisini anlattı: Birbirimize uyumlandık

ABONE OL
22 Ekim 2023 15:17
Ezgi Şenler, şarkıcı Buray’la ilişkisini anlattı: Birbirimize uyumlandık
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Bir süredir pop müziğin ünlü ismi Buray’la ilişki yaşayan oyuncu Ezgi Şenler, aşk hayatını ReTouch Magazin’e verdiği röportajda anlattı:

“Göz önünde olan sektörlerdeyiz. İkimiz de sanatçıyız ama müzik ve oyunculukta dengeler çok farklı. Başka sektörlerden olan insanlar bizim yoğun tempomuza alışamayabiliyor. O konuda şanslıyız birbirimizi anlayabildiğimiz için. Bazen Buray konserlerinden dolayı şehir dışında oluyor, bazen ben saatlerce sette oluyorum. Ama alıştık ve uyumlandık birbirimizin hayatına. Bana iş teklifleri geldiğinde tabii ki Buray’la paylaşıyorum, fikrini alıyorum. Aynı şekilde Buray da bestelerini dinletiyor, fikrimi alıyor. Keyfimiz yerinde, nazar değmesin.”

653507894e3fe11e14c16649

KADINA ŞİDDET KANAYAN YARAMIZ

20 Ekim’de vizyona gire “Serçenin Gözyaşı” filminde başrol oynayan Ezgi Şenler, yapım hakkında da şunları söyledi:

“Serçenin Gözyaşı kadına şiddetle ilgili bir film. Kadına şiddet kanayan yaramız maalesef. Hikâyemiz 70’lerden bugüne bitmek bilmeyen şiddet döngüsünü seyirciye sunuyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan ve çoğalarak devam eden hem fiziksel hem de psikolojik şiddete hayır deyip, sessiz kalmamamız gerektiğini anlatan bir drama. Ben Nilüfer karakterini canlandırıyorum. Hayalleri ve umutları olan bu genç kızın bir gecede darmaduman olan hayatını ve mücadeleci ruhunu izleyecek seyircilerimiz.”

653507894e3fe11e14c1664b

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP