Emrah Tayfun Engin Çolak’ı reddetmişti! Şimdi en büyük destekçisi o oldu
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Emrah Tayfun Engin Çolak’ı reddetmişti! Şimdi en büyük destekçisi o oldu

Emrah Tayfun Engin Çolak’ı reddetmişti! Şimdi en büyük destekçisi o oldu

ABONE OL
25 Eylül 2022 13:55
Emrah Tayfun Engin Çolak’ı reddetmişti! Şimdi en büyük destekçisi o oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

emrah tayfun engin colaki reddetmisti simdi en buyuk destekcisi o oldu 1664097247 3614

Müzik kariyeri hayatına yıllar önce küçük yaşlarında başlayan şarkıcı Emrah, kameralarla geçen hayatında özel hayatını gizli tutmaya çalışsa da acıların çocuğu olarak bilinen Emrah, gerçek hayatında da acılı hikayelere tanıklık etmişti. Evlatlıktan reddettiği oğlu Tayfun Engin Çolak da o hikayelerden biriydi. Her ne kadar sıkıntılı olsa da oğul Çolak, babasına destek olmaya devam ediyor.

TikTok dünyanın en çok kullanılan mecrası olmasıyla sanatçılar da uygulamaya akın etmiş bulunmakta. Aralarında şarkıcı Emrah’ın da yer aldığı Tiktok sayfasına oldukça fazla yorum gelirken, oğlu Tayfun Engin Çolak’tan da yorum gecikmedi.

uYPeA 1664097187 5359

tayfun ve babası emrah

REDDETİĞİ OĞLU ONA DESTEK VERİYOR

Yeni şarkısını TikTok’da yayınlayan Emrah’a tebrik ve yorum yağmuru yağarken, onlardan biri de reddettiği oğlu Tayfun Engin Çolak oldu. Bir zamanlar Suvivor’da yarışmacı olarak yer alan tayfun, babası ve çocukluğu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. o dönemlerde yarışmada konuşan Tayfun “Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum. Çocukluğumdan beri ben babamı hiç tanımadım. Babamı ilk kez 7 yaşında bir televizyon ekranında gördüm. Daha önce babamı hiç görmemiştim” ifadeleriyle sosyal medyaya damga vurmuştu.

5U6Ls 1664097217 4344

tayfun ve emrah

“HER NE OLURSA OLSUN…”

Babasına ne kadar kırgın ve kızgın olsa da asla desteğini esirgemeyen Tayfun, yine sosyal medyada da takdir topladı. Tayfun babası Emrah’ın son paylaşımına “Her ne olursa olsun başarılarının devamını diliyorum baba…” açıklamasında bulundu.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP