Elon Musk resmen açıkladı: Twitter’a sesli ve görüntülü görüşme geliyor!

Elon Musk resmen açıkladı: Twitter’a sesli ve görüntülü görüşme geliyor!

ABONE OL
31 Ağustos 2023 13:19
Elon Musk resmen açıkladı: Twitter’a sesli ve görüntülü görüşme geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra hem yapısal hem de yönetimsel açıdan bir kimlik değişimi yaşayan Twitter bir süre önce kendisiyle özdeşleşen mavi kuş logosuna veda etti. Öte yandan ismi de değişen sosyal medya platformu artık X markasıyla yoluna devam ediyor. Son olarak Musk, platforma sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin geleceğini açıkladı ve konuyla ilgili ayrıntıları paylaştı.

Twitter’a (X) sesli ve görüntülü görüşme özelliği geliyor

Twitter’la ilgili son dönemde yapılan değişikliklerin büyük bir çoğunluğu tepki çeken nitelikteydi. Ancak Musk tarafından geçtiğimiz dakikalarda duyurulan sesli ve görüntülü görüşme özelliği olumlu geri dönüşler alacak gibi görünüyor.

Elon Musk’ın paylaşımına bakacak olursak, özelliğin X’in iOS, Android ve PC sürümlerinde çalışacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra herhangi bir telefon numarası gerektirmeyecek.

Bu özelliğin bir süredir Twitter (X) bünyesinde değerlendirildiği biliniyor. Zira geçtiğimiz ay X’te tasarımcı olarak çalışan Andrea Conway, yapmış olduğu paylaşımda özellikle ilk bilgileri ve görselleri sağlamıştı. Musk tarafından yukarıdaki paylaşım dışında herhangi bir detay verilmese de Conway’in gönderisinde bulunan görselle bir nebze olsun bilgi sahibi olabiliyoruz.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP