Ebru Şahin-Cedi Osman düğünü Acun Ilıcalı’yı yaktı! Gittiğine bin pişman ettiler
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Ebru Şahin-Cedi Osman düğünü Acun Ilıcalı’yı yaktı! Gittiğine bin pişman ettiler

Ebru Şahin-Cedi Osman düğünü Acun Ilıcalı’yı yaktı! Gittiğine bin pişman ettiler

ABONE OL
12 Temmuz 2022 12:58
Ebru Şahin-Cedi Osman düğünü Acun Ilıcalı’yı yaktı! Gittiğine bin pişman ettiler
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Geçtiğimiz günlerde Bodrumda Cedi Osman ile dünya evine giren oyuncu Ebru Şahin’in düğünden ilginç görüntüler ortaya çıktı. Düğüne çok sayıda ünlü katılırken, programcı Acun Ilıcalı’da avukat cübbesi giyerek nikah kıydı. O görüntüler ise Mersin Barosu’nu rahatsız etti. Avukatlar Acun Ilıcalı için özür dilemesi için açıklama yaptı. İşte o açıklama.

acunilicali

GİYDİĞİ CÜPPEYE BARODAN TEPKİ

Acun Ilıcalı’nın avukat cüppesi giyerek Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın düğünde cüppe giyip nikah kıyması olay oldu. Mersin Barosu Başkanlığı yaptığı yazılı açıklama ile ünlü basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin’ in Çeşme ilçesinde yapılan düğün töreninde, avukat cübbesi giyip nikâhı kıyan medya patronu Acun Ilıcalı’yı kınayarak, “Kutsal cübbemiz kimsenin şov ya da magazin malzemesi yapılamaz. Haddini aşan Acun Ilıcalı’yı tüm avukatlardan özür dilemeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

acunilicali 001

“KUTSAL DEĞERLERE SAYGISIZLIK”

Acun Ilıca’nın cübbe giymesini kutsal değerlere saygısızlık olarak değerlendiren Mersin Barosu Başkanlığı yazılı açıklamasında şunlara yer verdi:

“Medya patronu Acun Ilıcalı, katıldığı bir düğün töreninde avukat cübbesi giyerek nikâh kıymıştır. Avukatlık mesleği, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu’nda belirtildiği gibi kamu hizmetidir. Bu hizmetin özel bir cübbe ile ifası da aynı kanun kapsamında bir zorunluluktur. Avukat cübbesi sadece avukatlar tarafından ve sadece duruşmada giyilir. Avukat cübbesi, düğün törenlerinde, gezmelerde, eğlencelerde giyilebilecek ya da öylesine sırtınıza takıp çıkabileceğiniz sıradan bir kıyafet değil, adaletin ve bağımsızlığın sembolüdür. Kutsal cübbemiz kimsenin şov ya da magazin malzemesi yapılamaz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP