Doğan ve Esas Holding’den Sabancı çiftinin sağlık durumuna ilişkin açıklama
  • Trabzon Time
  • Gündem
  • Doğan ve Esas Holding’den Sabancı çiftinin sağlık durumuna ilişkin açıklama
238 okunma

Doğan ve Esas Holding’den Sabancı çiftinin sağlık durumuna ilişkin açıklama

ABONE OL
4 Eylül 2023 16:47
Doğan ve Esas Holding’den Sabancı çiftinin sağlık durumuna ilişkin açıklama
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Dinlemek için tıklayınız

Doğan ve Esas Holding, geçirdikleri deniz kazası sonrası Vuslat Doğan Sabancı’nın tedavisinin evinde, yoğun bakım süreci tamamlanan Ali Sabancı’nın tedavisinin ise normal odada devam ettiğini bildirdi.

Doğan Holding’den ve Esas Holding’den Sabancı çiftinin sağlık durumuna ilişkin ortak açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 tarihinde geçirdikleri deniz kazasının ardından Vuslat Doğan Sabancı’nın tedavisi evinde, yoğun bakım süreci tamamlanan Ali Sabancı’nın tedavisi ise normal odada devam etmektedir. Bu zorlu sürecimizde bizden manevi desteğini esirgemeyen herkese içtenlikle teşekkür eder, kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadeleri kullanıldı.  

Esas Holding’den açıklama 

Yunanistan’da deniz kazası geçiren Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı tedavisinin hastanede normal odada, eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın tedavisinin ise evinde devam ettiği açıklandı.
Çiftin sağlık durumuyla ilgili Esas Holding’den yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 tarihinde geçirdiği deniz kazasının ardından; Ali Sabancı’nın tedavisi normal odada, eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın tedavisi ise evinde devam etmektedir. Bu nihai açıklamamızla birlikte, zorlu sürecimizde bizden manevi desteğini esirgemeyen herkese içtenlikle teşekkür eder, kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP