Almanya’da loto zengini Kürşat’tın seks itirafı gündem oldu
  • Trabzon Time
  • Dünya
  • Almanya’da loto zengini Kürşat’tın seks itirafı gündem oldu

Almanya’da loto zengini Kürşat’tın seks itirafı gündem oldu

ABONE OL
22 Kasım 2022 15:13
Almanya’da loto zengini Kürşat’tın seks itirafı gündem oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Almanya, Eylül ayında yapılan loto çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan Kürşat Yıldırım’ı konuşuyor… Dortmund’da yaşayan 41 yaşındaki Kürşat, büyük ikramiyeyi kazandıktan sonra parasıyla ilk olarak Ferrari ve Porsche marka araba aldığını açıklamıştı.

Daha önce vinç operatörü olarak çalışan Kürşat, lotodan yaklaşık 10 milyon euro kazandı. Tarihi ikramiyeyi alan Kürşat, zengin olduktan sonra ilk iş olarak sevgilisinden ayrılmıştı.

Türkiye doğumlu Kürşat bu kez de çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Bir TV projesi için girişimci ve TV yıldızı Claudia Obert ile bir araya gelen Kürşat burada yaptığı itiraflarla gündem oldu.

kurrr

Kürşat Yıldırım Claudia Obert

‘YILLARCA UYUŞTURUCU KULLANDIM’

Alman Bild gazetesi, ikilinin bir araya geldikten sonra seks hakkında yaptıkları konuşmayı sayfasına taşıdı.

Obert, “Uyumak ve iyi seks yapmaktan zarar gelmez.” sözleriyle ikili arasında başlayan diyalogda Kürşat’ın ilk itirafı uyuşturucu üzerine oluyor. Kürşat, “Yıllarca uyuşturucu kullandım. Ama hiçbir zaman bağımlı olmadım.” itirafında bulunuyor.

kuriiii

SEKS İTİRAFI

Daha sonra ise konu sekse geldi ve Obert araya girerek ‘Ben her zaman seks bağımlısıydım. Bu en harika hastalık.” dedi. Bunun üzerine Kürşat da benzer bir itirafta bulundu ve seks bağımlısı olduğunu itiraf etti. Kürşat, “Aslında ben de. Ama bunu herkesle yapamazsın…”  dedi.

Kürşat daha önce Alman basınında yaptığı harcamalarla da sık sık gündem olmuştu. Son olarak Türkiye doğumlu loto milyarderinin 730 bin TL harcadığı stili gündeme taşınmıştı.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP