AKP’li Özhaseki: Bazen sanki FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş gibi anlatıyorlar
  • Trabzon Time
  • Politika
  • AKP’li Özhaseki: Bazen sanki FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş gibi anlatıyorlar

AKP’li Özhaseki: Bazen sanki FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş gibi anlatıyorlar

ABONE OL
22 Eylül 2022 15:12
AKP’li Özhaseki: Bazen sanki FETÖ, AK Parti ile güçlenmiş gibi anlatıyorlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki İskenderun İlçe Başkanlığına giderek burada partililerle görüştü. Partililere seslenen Özhaseki, kimseyi ayırmadan hizmet etmek için bu yola çıktıklarını söyledi.

Bunun için yapılan bütün seçimlerde birinci olduklarını belirten Özhaseki, Cumhuriyet tarihinde ne yapılmışsa birkaç mislini 20 yıl içerisinde yaptıklarını dile getirdi.

“MİLLETİ KANDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR”

Milletin yıllardır üzerinde oyun oynandığını söyleyen Özhaseki, şöyle devam etti:

“FETÖ belası 50 yıldır var emin olun. Yeni çıkmış bir hadise değil. Bazen sanki PKK da FETÖ de AK Parti ile doğmuş, bizim zamanımızda güçlenmiş gibi anlatıyorlar. Milleti kandırmaya devam ediyorlar. Öyle değil. Yine yurt dışı tahrikli ,yine onların desteğiyle 50 yıldır süren bir bela silsilesi var ama çok şükür bütün bunların hakkından da bizler geldik. İşlerimiz de iyiye gidiyor. İnşallah bundan sonra da iyiye gitmeye devam edecek. Çok da güzel işler yapılıyor. Ufak tefek sorunlarımız var mı var. Biliyor muyuz bunları? Çok iyi biliyoruz. Bunları kim çözecek? Emin olun bunu çözecek liderlik hem bizde var, liderimiz zaten başımızda, ekip de bilgi de birikim de var. Bu sorunları çözecek inşallah yine bizleriz. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın.”

“HEPİMİZİN SEFERBER OLMASI LAZIM”

2023 seçimlerinin önemine değinen Özhaseki, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Önümüzdeki günlerde de bir seçim var. Bu seçim sıradan bir Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı seçimi değildir. Recep Tayyip Erdoğan seçimi de değildir. Bu seçim bütün dünyadaki emin olun mazlumların seçimidir. Ölüm döşeğinde Cumhurbaşkanımıza ‘Boşnakları sana teslim ediyorum. Ona lütfen kız kardeşin gibi bak.’ diyen Aliya İzzetbegoviç’in seçimidir. Filistin’in seçimidir. Emin olun bu seçim Akdeniz’deki Mavi Vatan kavgasının seçimidir. Şuşa’daki Azeri kardeşlerimizin seçimidir. Karadeniz’deki bizim mücadelemizin bir seçimidir. Yıllardır vermiş olduğumuz bu iktidar mücadelesindeki kazanımlarımızın kaybedilmemesi seçimidir. Allah kötülere fırsat vermesin. Yapmak çok zor ama yıkmak o kadar kolay ki. O yüzden bu seçimler için hepimizin seferber olması lazım.”

Konuşmaların ardından AKP İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Özhaseki’ye tablo hediye etti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP