Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan “Milletvekili adayı olacak mısın?” sorusuna cevap
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan “Milletvekili adayı olacak mısın?” sorusuna cevap

Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan “Milletvekili adayı olacak mısın?” sorusuna cevap

ABONE OL
16 Kasım 2022 12:52
Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan “Milletvekili adayı olacak mısın?” sorusuna cevap
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Ekşi Sözlük’te takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. O Ses Türkiye’den neden ayrıldığını açıklayan Özoğuz, siyasete girip girmeyeceği konusuna da değindi.

“ACUN’A BASKI YAPILMADI”

Bir dönem jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye ile gelen “Cevap vermezsin ama, Acun’un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?” sorusuna cevap veren Özoğuz, “Özellikle cevap vermek istiyorum. Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için, zamanını doldurduğunu düşünüyorum aslında. 5 sene yeterli bir süre ya” dedi.

“MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAK İÇİN NE BEKLİYORSUN?”

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı siyasi paylaşımlarla da gündemden düşmeyen başarılı sanatçı, bir kullanıcının “Milletvekili adayı olmak için daha neyi bekliyorsun?” sorusuna yanıtsız kalamayarak “Milletvekilliği çok değişik bir olay ya. Bizim gibi insanlar sanatlarını icra ederken halkın kendi kalbinde atan her şeyi ortaya döktüğünü düşünüyorum. Samimi bir şekilde kutlayarak yaşamak çok daha mantıklı geliyor bana” yanıtını verdi.

sarkici gokhan ozoguz dan milletvekili adayi 15431716 6969 m

sarkici gokhan ozoguz dan milletvekili adayi 15431716 6939 m

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0