Müge Anlı’da iğrenç ilişki! 40 yıllık karısını terk edip erkek komşusuyla… “Yaşından utan”
  • Trabzon Time
  • Magazin
  • Müge Anlı’da iğrenç ilişki! 40 yıllık karısını terk edip erkek komşusuyla… “Yaşından utan”

Müge Anlı’da iğrenç ilişki! 40 yıllık karısını terk edip erkek komşusuyla… “Yaşından utan”

ABONE OL
21 Eylül 2022 18:19
Müge Anlı’da iğrenç ilişki! 40 yıllık karısını terk edip erkek komşusuyla… “Yaşından utan”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Müge Anlı’nın programına katılan Emine Hanım, 63 yaşındaki eşi Necati Bey’in kendisini terk ettiğini belirterek yardım istedi. Eşini çok sevdiğini söyleyen Emine Hanım, eşi Necati Bey’in tüm birikimini de komşusu İrfan Bey’e verdiğini söyleyerek parasın da geri istedi. Müge Anlı’yı güldüren olayın altından bambaşka bir detay ortaya çıktı. Necati Bey’in aşk şiirlerini okuyan Anlı, bu şiirleri kimin için yazdığını sorunca gerçek ortaya çıktı.

karisi

40 YILLIK KOCASI EVİ TERK ETTİ

40 yıllık eşinin paraları alıp evi terk ettiğini söyleyen Emine Hanım, Müge Anlı’dan eşinin eve dönmesi için yardım istedi.

muge1

Canlı yayına bağlanan Necati Bey ise eşini artık sevmediğini ve eve geri dönmek istemediğini söyledi. Anlı’nın programında işlenen olaydan tuhaf bir ilişki de ortaya çıktı.

mugeanliask

NECATİ BEY O ŞİİRİ İRFAN BEY’E Mİ YAZDI? KARISINDAN ŞOKE EDEN İDDİA

Emine Hanım’ın birikimlerini komşusu İrfan Bey’e borç olarak verdiğini söyleyen Necati Bey’in yazdığı bir mektup da şoke etti.

haci

Mektubu okuyan Müge Anlı, aşk şiirinin kime yazıldığını sordu. Mektupta ise şu sözler yer alıyordu, “4 sokak aşağıda oturuyorsun canım, ağzım dilim tutuldu konuşmuyor bedenim.”

mugeanli 001

AŞK ŞİİRLERİNİ KOMŞUSUNA YAZMIŞ

Aşk şiirinin kime yazıldığını merak eden Müge Anlı’ya Necati Bey’in eşi şaşırtan bir yanıt verdi. Emine Hanım, bu şiirin 4 sokak ötede oturan kişinin erkek komşusu İrfan Bey olduğunu söyledi. Kendisine aşk şiir yazılan İrfan Bey ise, “Bilmiyorum” yanıtını verdi. Bu olayla karşısında Müge Anlı şaşkınlığını gizleyemedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP