Ekin Uzunlar sahneden indi Trabzon’a fındık toplamaya gitti!

Ekin Uzunlar sahneden indi Trabzon’a fındık toplamaya gitti!

ABONE OL
13 Temmuz 2022 11:00
Ekin Uzunlar sahneden indi Trabzon’a fındık toplamaya gitti!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Kurban Bayramı dolayısıyla Kıbrıs’ta sahneye çıkan Karadeniz’in sevilen sanatçısı Ekin Uzunlar, hayranlarına unutulma bir gece yaşattı. Trabzon’a gideceğini belirten Uzunlar, sahneden sonra memleketine fındık toplamaya gitti.

Karadeniz’in sevilen sanatçısı Ekin Uzunlar, öneki gün Kıbrıs’ta bir mekanda hayranlarıyla buluştu. Ünlü sanatçı eserlerini seslendirip kulakların pasını silerken, şarkı aralarında hayranlarıyla da dertleşmeyi ihmal etmedi. Uzunlar, “Konserin hemen sonrasına bilet aldım Trabzon’a, köyüme gidiyorum” dedi.

sCqVg 1657695519 0547

Ekin Uzunlar

SAHNEDEN İNDİ FINDIĞA GİTTİ!

Uzunlar, hayranlarını şarkılarıyla buluşturduğu sahnede “Normalde şu an Kıbrıs’tayız, burada sahne alan solistler ne yapar? ya burada bir iki gün tatil yapar ya da başka bir yere tatile gider. Ben konserin hemen sonrasına bilet aldım Trabzon’a, köyüme gidiyorum. Bir süre orada olacağım. Fındık bahçelerimiz var. Fındığa gideceğim. Tarlada aileme yardım ediyorum” şeklinde konuştu.

Ekin Uzunlar Kıbrısta sahne aldı

“SEZONLUK DEĞİL ÖMÜRLÜK ŞARKI YAPIYORUM”

Yaklaşık iki saat boyunca sahne performansı gösteren Uzunlar, yakında Mustafa Ceceli ve Volkan Konak ile yaptığı düetlerin geleceğini de müjdeledi. Öte yandan genç şarkıcı, “Sezonluk değil, ömürlük şarkı yapıyorum. Sezonluk şarkı yapan sezon sonu bitiyor. Biz 70 yaşına da gelsek Allah ömür verdiği sürece sahnelerde olacağız” ifadelerini kullandı.

yXUnu 1657695534 8623

Ekin Uzunlar sahneden sonra Trabzona fındığa gitti

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP