Demet Akalın’a ‘torpil’ yanıt

Demet Akalın’a ‘torpil’ yanıt

ABONE OL
22 Eylül 2022 14:49
Demet Akalın’a ‘torpil’ yanıt
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Demet Akalın, Miss Turkey’de üçüncü olan ve eski güzellerden Neşe Erbek’in kızı olan Selin Erberk Gurdikyan’ı eleştirdi. Sosyal medyadaki pek çok kişi gibi torpil iddialarına destek veren Demet Akalın, “Hira’yı sakın ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın” yorumunu yapmıştı. İkinci Sayfa adlı magazin programına konuk olan Neşe Erberk, kızı Selin Erberk Gurdikyan’ın üçüncülüğü için gelen yorumlara cevap verdi.

Erberk, “Demet Akalın’ınki talihsiz bir açıklama diyorum. Demet’i öpüyorum.” sözleri ile cevap verdi. Diğer eleştiriler için ise, “Sosyal medyadaki yorumlara ben şaşırmadım. Miss Turkey seçildiğimde 1983’te sosyal medya yoktu ama birçok kişi aynı yorumları bana yapıyordu. Avrupa güzeli seçilince konuşmalar durdu. Meyvesi olan ağaç taşlanır. Keşke kızımı tanısalardı, bu yorumlara pişman olurlardı. Bu yarışmaya katılma amacı uluslararası bir yarışmaya katılmak. Sosyal yardım projelerine destek vermekti. Tıp öğrencisi 3. sınıf. Seneye mezun olacak inşallah. Amacı uluslararası bir platformda olmaktı, amacına ulaştı.” yorumunu yaptı.

“SONUÇTAN MEMNUN DEĞİLİM AMA SAYGI DUYUYORUM”

Erberk, “Jüriyi etkilemiş olsaydım birincilik tacını takardı. Dürüstçe söyleyeyim ben kızımı 1. görmek istiyordum. Sonuçtan memnun değilim ama saygı duyuyorum tabii ki. 3 kişinin temsil etme hakkı vardı. Bu üçü seçildi. Dün akşam sadece kızıma sarılma fırsatım oldu. Hemen elimden aldılar. ‘Birkaç gün kızınıza ulaşamayacaksınız’ dediler. Eve döndüğünde gerçek duygularını öğreneceğim. Kızımı 1. görmek isterdim ama Selin hedefine ulaştığı için onun adına mutluyum. O mutlu ise ben de mutluyum.” ifadesini kullandı.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP