Anne Heche’nin hayatını kaybettiği kazadan sonra 2 milyon dolarlık dava açtı
  • Trabzon Time
  • 3.Sayfa
  • Anne Heche’nin hayatını kaybettiği kazadan sonra 2 milyon dolarlık dava açtı

Anne Heche’nin hayatını kaybettiği kazadan sonra 2 milyon dolarlık dava açtı

ABONE OL
17 Kasım 2022 18:30
Anne Heche’nin hayatını kaybettiği kazadan sonra 2 milyon dolarlık dava açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Ağustos ayında Anne Heche, kendi arabasıyla hızla ilerlerken bir eve girerek kaza yaptı. Ev ciddi bir şekilde zarar görürken, Heche’nin arabasında da yangın çıktı.

Olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekiplerin oluşan 60 kişi Heche’yi bir saat boyunca sıkıştığı yerden kurtarmaya çalıştı. Heche’nin bilinci, arabadan çıkarıldığında ve hastaneye götürülürken hâlâ açıktı; ancak ne yazık ki 12 Ağustos’ta ünlü oyuncunun öldüğü duyuruldu.

anne heche gofondme

2 MİLYON DOLARLIK DAVA AÇILIYOR

Kazada tek zarar gören Heche de değildi. Heche’nin ölümüne neden olan trafik kazasında evinin içine girilmesinden sonra evi yıkılan Lynne Mishele, Heche’nin mülküne en az 2 milyon dolarlık dava açıyor.

Mishele’nin Los Angeles’taki kiralık evi ve eşyaları, ağustos ayındaki olayda neredeyse tamamen yok oldu, ancak kendisi ve evcil hayvanları zarar görmedi. Heche’nin Mini Cooper’ı durmadan önce Mishele’nin ön bahçesini, oturma odasını, mutfağını, ofisini, dolabını ve çamaşır odasını yerle bir etti.

Mishele, iki köpeği ve bir kaplumbağa komşusu tarafından güvenli bir yere götürüldü. Olayın ardından, Mishele’nin kiraladığı evin sahipleri, bir GoFundMe kampanyası aracılığıyla kiracıları için 183.000 dolardan fazla para topladı.
anne heche kaza

EŞYALARINI VE RUH SAĞLIĞINI KAYBETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Heche’nin beyin ölümü gerçekleştiğinde Mishele, Instagram’da duygu yüklü bir video yayınladı. Heche’nin oğulları Homer ve Atlas’a taziyelerini iletti ve “Kalbim onlar için atıyor” dedi.

Geçen hafta da Mishele adına hareket eden avukatlar, aktörün yasa dışı eylemlerinin müvekkillerini evsiz bıraktığını, tamamen travmatize hale getirdiğini ve günlük yaşamı için gerekli eşyalardan yoksun bıraktığını öne sürerek Heche’nin mülküne karşı 2 milyon dolardan fazla tazminat talebinde bulundular.

İddia; Heche’nin ihmalkâr davrandığı ve kan analizi sonunda sisteminde kokain ve fentanil olduğu ileri sürülerek ortaya atılıyor. Ayrıca Mishele’nin şu anda uykusuzluk, kaygı ve depresyon yaşadığı da bildiriliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0