AKP mitingi için velilere izin formu dağıtıldı

AKP mitingi için velilere izin formu dağıtıldı

AKP mitingi için velilere izin formu dağıtıldı - Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Erzurum’da düzenleyeceği miting öncesi kentteki okullarda velilere form dağıtılarak öğrencilerin katılımı için izin istendi. Duruma tepki gösteren İYİ Parti Milletvekili Naci Cinisli, “Arayan, arayana. Aziz hemşehrilerim, ya sabır az kaldı” diye konuştu.

ABONE OL
23 Aralık 2022 19:07
AKP mitingi için velilere izin formu dağıtıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
play icon Haberi Dinle

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış ve miting yapmak için 24 Aralık 2022 Cumartesi günü Erzurum’a gelecek.

Erdoğan’ı, Erzurum’da karşılamak için günlerdir yoğun mesai yapan AKP teşkilatları ve belediyelere kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Milli Eğitim İl Müdürlüğü de katıldı.Kentte kamu çalışanlarına miting için SMS gönderilirken Milli Eğitim Müdürlüğü’nün talimatıyla dağıtılan matbu formlarla da velilerden öğrencilerin mitinge katılması için izin istendi.

“AZİZ HEMŞEHRİLERİM, YA SABIR  AZ KALDI”

Dağıtılan formlarda miting alanının adresi verilerek , toplu açılış töreni düzenleneceği belirtilirken, Erdoğan’ın katılacağının belirtilmemesi dikkat çekti. İzin formlarında  öğrencileri okulllarının önünden Büyükşehir Belediyesi’ne ait otübüslerin ücretsiz taşıyacağı da paylaşıldı.Duruma tepki gösteren İYİ  Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak  

“Erzurum‘da çocukları Cumartesi günkü AKP mitingine gitmeye zorlanan veliler, talimat giden üniversite öğrencileri  isyandalar. Arayan, arayana. Aziz hemşehrilerim, ya sabır. Az kaldı” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0